Luka Modrić: Ne znam što da da kažem, nogomet je nekad okrutan

•
  •
  •

Hrvatska i Italija odigrale su 1:1 u trećem kolu skupine B Europskog prvenstva.

Pogodak za vodstvo Hrvatske postigao je Luka Modrić u 54. minuti, i to nakon što mu je nepunu minutu ranije Gianluigi Donnarumma obranio kazneni udarac. Talijani su do boda došli u 98. minuti golom Mattije Zaccagnija.

Španjolska je u istom terminu pobijedila Albaniju (1:0) i tako osvojila skupinu s maksimalnih devet bodova.

Italija je druga s četiri boda te ide direktno u osminu finala, a Hrvatska je treća s dva boda te ima minimalne šanse s takvim uspjehom biti jedna od četiri najbolje trećeplasirane ekipe koje će također ići u nokaut-fazu.

Rasplet će se saznati kada se odigraju utakmice drugih skupina.

Modrić: Ne znam što da vam kažem

“Ne znam što da vam kažem. Nogomet je nekad okrutan i to se danas pokazalo. Što je, tu je. N enzma gdje je sudac našao osam inuta da produlji. Ako trebaš pasti, treba pasti ovako. Nije neka utjeha. Nismo sumnjali u navijače, znali smo da su iza nas. Uvijek su tu, hvala im. Žao nam je što nije bila pobjeda da odemo u drugi krug, ali što je tu.

Teoretski možemo, proći, ali nam se nikad ništa nije poklopilo. Prošlu utakmicu u 95., sad u 98. minuti… Na nama se pokazalo da je nogomet okrutan. Vidjet ćemo je li vrijeme za oproštaj, nije sad za tu priču”, rekao je Modrić za HRT.

Ivanušec: Jedna od najstresnijih utakmica u karijeri

“Ne znam što bih rekao. U zadnjoj sekundi imamo sve i… Ne znam, nemam riječi. Teško mi je išta reći, razočarani smo. Ne znam što se dogodilo. Gledam situaciju, nisam vidio sve ispočetka… Znam da je lopta išla kroz sredinu, pa na lijevu stranu… Čovjek pogodio…

Jedna od najstresnijih utakmica u karijeri”, rekao je Luka Ivanušec, koji je ušao u drugom poluvremenu.